Komendant Dariusz Kiedrzyn gratuluje sukcesu policjantom z Częstochowy
Policjanci z Częstochowy osiągnęli spektakularny sukces w IV Międzynarodowym Turnieju Mundurowych Formacji Konnych w Łodzi. Komendant Miejski Policji insp. Dariusz Kiedrzyn osobiście pogratulował im wyniku i docenił ich zaangażowanie oraz sportową postawę.

Uznanie dla policyjnych jeźdźców

Komendant Miejski Policji w Częstochowie, insp. Dariusz Kiedrzyn, uhonorował reprezentację swojego garnizonu, która zdobyła III miejsce w prestiżowym turnieju. W spotkaniu z policjantami, które odbyło się dzisiaj, komendant nie krył dumy i wyraził swoje uznanie dla zawodników. „To ogromny sukces i dowód na to, że nasza jednostka jest gotowa do rywalizacji na najwyższym poziomie” – powiedział insp. Kiedrzyn.

Wyjątkowe osiągnięcie w międzynarodowej rywalizacji

Turniej w Łodzi przyciągnął drużyny z różnych krajów, w tym z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Niemiec. Wśród licznej konkurencji, policjanci z Ogniwa Konnego w Częstochowie wyróżnili się, zdobywając III miejsce w kategorii najlepsza polska drużyna. Starszy sierżant Katarzyna Lewińska-Stępniewska na koniu Larnaka oraz starszy sierżant Wojciech Grajcar na Wanie reprezentowali nasz garnizon z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Podziękowania i wyróżnienie

Podczas spotkania z komendantem, policjanci usłyszeli wiele ciepłych słów. Insp. Kiedrzyn podkreślił, że ich sukces to wynik ciężkiej pracy, determinacji oraz doskonałego przygotowania do zawodów. „Wasza postawa i wyniki są wzorem do naśladowania dla całej jednostki” – dodał komendant. Zdobyty puchar został umieszczony w honorowym miejscu w komendzie, co ma być inspiracją dla innych funkcjonariuszy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Wysiłek nagrodzony

W trakcie rozmowy z policjantami, komendant Kiedrzyn docenił ich wkład w przygotowania do turnieju oraz sportową postawę, która przyczyniła się do osiągnięcia tak wysokiego wyniku. To wydarzenie pokazuje, jak ważne jest zaangażowanie i współpraca w zespole, co może prowadzić do sukcesów nawet w międzynarodowej rywalizacji.


Na podst. Policja w Częstochowie