Godziny otwarcia obiektów MOSiR w Częstochowie podczas Wielkanocy
Wiosna przynosi nie tylko cieplejsze dni, ale także szereg możliwości aktywnego spędzenia czasu w naszym mieście. Dowiedz się, jak w nadchodzących dniach będą funkcjonować obiekty MOSiR, w tym park wodny oraz korty tenisowe, aby móc w pełni korzystać z oferty rekreacyjnej.
  1. Otwarcie sezonu na boiskach wielofunkcyjnych już 28 marca.
  2. Godziny otwarcia Parku Wodnego w okresie świątecznym.
  3. Zmiany w dostępności pływalni krytych w czasie Wielkanocy.
  4. Informacje o rezerwacji boisk i kortów tenisowych.

Z nastaniem wiosny, Międzyszkolny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców do skorzystania z urozmaiconej oferty obiektów sportowych. Cieplejsza pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, co oznacza, że czas rozpocząć sezon na wielofunkcyjnych boiskach przy ul. Boya Żeleńskiego 6/8. Już od 28 marca dostępne będą zadaszone korty tenisowe oraz boisko do piłki nożnej, a także miejsca do gry w koszykówkę i siatkówkę, czynne codziennie od 8:00 do 22:00.

Święta Wielkanocne to czas, kiedy wiele obiektów zmienia swoje godziny otwarcia. Park Wodny oferuje swoje usługi w czwartek i piątek przed świętami od 10:00 do 22:00, z możliwością korzystania z saunarium od 16:00. Warto zaznaczyć, że w sobotę i niedzielę Park będzie nieczynny, natomiast w lany poniedziałek ponownie zapraszamy między 10:00 a 22:00, tym razem z saunarium dostępnym już od 12:00. We wtorek, po świętach, obiekt wraca do standardowych godzin otwarcia.

Zmiany w godzinach otwarcia dotyczą również pływalni krytych. W dniach poprzedzających Wielkanoc, pływalnie ,,Sienkiewicz’’ oraz przy Al. Niepodległości będą dostępne od 6:00 do 21:45. W Wielką Sobotę obiekty te skracają swoją działalność do zaledwie czterech godzin rannych, od 8:00 do 12:00, by przez następne dwa dni pozostać zamkniętymi. Tradycyjne godziny pracy powrócą we wtorek 2 kwietnia.

Dla tych, którzy planują zorganizowanie spotkań sportowych lub po prostu chcą aktywnie spędzić czas, MOSiR oferuje możliwość rezerwacji boisk i kortów. Zainteresowani mogą zgłaszać swoje zamiary telefonicznie lub mailowo, aby zapewnić sobie miejsce na sportowe zmagania. Szczegółowe informacje, w tym cennik, dostępne są dla każdego chętnego.


Na podstawie: UM Częstochowa