Reprezentacja częstochowskiego garnizonu w piłce nożnej wzięła udział w turnieju "Orlik Rędziny 2022". Policjant z Kłomnic został najlepszym zawodnikiem turnieju, a mundurowy z Olsztyna najlepszym bramkarzem. Profilaktycy przeprowadzili też pogadankę o bezpieczeństwie i rozdawali odblaski.

W ubiegłą niedzielę Paweł Militowski - Wójt Gminy Rędziny zaprosił policjantów do udziału w turnieju piłkarskim "Orlik Rędziny 2022", który miał na celu propagowanie bezpiecznego i zdrowego stylu życia. Reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie z Komendantem Komisariatu w Kłomnicach – komisarzem Krzysztofem Trzaskaczem wygrała 5 meczów, zajmując tym samym I miejsce w turnieju. Wyróżnienia dla najlepszych zawodników również trafiły w ręce policjantów. Młodszy aspirant Andrzej Bogucki z Kłomnic został najlepszym zawodnikiem całego turnieju, a starszy sierżant Mateusz Kępka zdobył tytuł najlepszego bramkarza.

Profilaktycy z prewencji - młodszy aspirant Kamil Sowiński i młodszy aspirant Karol Chereźniak wykorzystali również tą okazję do przeprowadzenia prelekcji z najmłodszymi uczestnikami na temat bezpieczeństwa. W ramach kampanii "Błyszczę przykładem" rozdawali odblaski.

 

  • zawodnik po wygranym turnieju pozuje do zdjęcia z wójtem na murawie boiska
  • zawodnik po wygranym turnieju pozuje do zdjęcia z wójtem na murawie boiska
  • drużyny po turnieju pozują do wspólnego zdjęcia na murawie