Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policja w Częstochowie poszukuje zaginionego 50-latka mieszkańca naszego miasta. Dariusz Chaładus w dniu 04 października 2020 roku wyszedł ze szpitala i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Z ustaleń policjantów wynika, że 50-letni Dariusz Chaładus przebywał w jednym z częstochowskich szpitali. W dniu 04 października wypisał sie na własną prośbę i oddalił w nieznanym kierunku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie jest znane jego miejsce pobytu.

Rysopis zaginionego: szczupłej budowy ciała, włosy długości około 10 cm ułożone w nieładzie, oczy piwne, może mieć kilkudniowy zarost.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w kurtkę z kapturem w kolorze czarnym, spdnie materiałowe i bluzę koloru granatowego.

Znaki szczególne: na ciele posiada zasłonięte kurtką lub bluzą liczne tatuaże. Przy jednej dłoni nie posiada wszystkich palców.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Częstochowie telefon 47 858 0810, Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon 47 858 1255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.