Sukces klubów gogo i ich rozprzestrzenienie się na cały świat były tylko kwestią czasu po tym, jak pierwszy z nich otwarty został w USA jedyne sześćdziesiąt lat temu. Nie brakuje wszak sympatyków kobiecych wdzięków, a szczególnie takich, które spotkać możemy w klubach ze striptizem. Mowa tu o odpowiednio umalowanych i ubranych dziewczynach o zniewalającej urodzie i odpowiednim podejściu do mężczyzn, które tańczą ponętnie i ślą niegrzeczne uśmiechy przetlatane z wyzywającymi spojrzeniami. Czy nikogo nie dziwi fakt, że tak oczywista recepta na sukces została sprawdzona w praktyce tak późno? Cóż, tak to już bywa. Na szczęście ktoś był na tyle odważny i zrobił to, za co wielu mężczyzn na całym świecie powinno mu dziękować z całego serca. Dziś kluby ze striptizem cieszą się dużym zainteresowaniem. Wyjątkiem od tej reguły nie jest Polska, a w szczególności nasza stolica. Kluby gogo Warszawa ugościła jako jedna z pierwszych, a wyróżniająca ją na tle innych miast ojczyzny energia i poszukiwanie przygody przez liczne grono przyjezdnych turystyów stworzyły idealne warunki dla rozwoju tych przybytków. Jak to jednak wyglądało z nocnymi klubami tej kategorii na początku? Czy nagle znikąd pojawił się lokal ze sceną i rurą, na której na wpół naga dziewczyna wyginała się przed pijanymi klientami? Okazuje się, że nie.

Co to jest klub gogo i jakie były jego początki?

Jak już wspomnieliśmy, pierwszy klub gogo powstał w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Z początku tytułowa „gogo girl” serwowała zza konsolety muzykę gościom imprezy, którzy już wtedy cechowali się pewną dozą swobody obyczajowej. Nazwa nowonarodzonego wówczas rodzaju klubów nocnych wywodzi się z francuskiego zwrotu „à gogo”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza coś w rodzaju „bez ograniczeń”. Pierwsze lata działalności i ciepłe powitanie tego typu lokali dla dorosłych motywowały właścicieli do coraz to śmielszych posunięć, które czyniły nawiązanie do wyzbycia się wszelkich hamulców coraz bardziej zgodnym ze stanem faktycznym. Nie trzeba było długo czekać, a kluby gogo wypełniły się skąpo ubranymi (o ile w ogóle) tancerkami, których zadaniem było rozpalanie pożądania w gościach za pomocą sprośnych tańców, striptizu i zalotnego zachowania. Tą drogą kluby gogo podążają do dziś, nasycając erotyką każdą cząstkę swojego jestestwa. Wiele z nich swoje siedziby ma w polskich miastach, a wśród ich okazjonalnych oraz stałych klientów panuje głęboko zakorzeniony przesąd, jakoby warszawskie kluby gogo miały miażdżyły konkurencję. Czym? To dobre pytanie.

Jakie usługi oferują warszawskie kluby gogo?

Kluby gogo w Warszawie mają szerokie pole do popisu, ponieważ obierając za swoją siedzibę stolicę rozwijającego się kraju, jakim jest Polska, zapewniły sobie duże zainteresowanie ze strony odwiedzających. Jako że poszukiwacze wrażeń przekraczający próg stołecznych lokali dla dorosłych to często obcokrajowcy mający na koncie wizyty w światowej sławy przybytkach, warszawskie kluby musiały mocno postarać się o to, by świadczone usługi prezentowały sobą najwyższą jakość. Taka motywacja, a właściwie wymóg konieczny, by utrzymać się na powierzchni, sprawiły, że dziś zlokalizowane w stolicy kluby gogo oferują raj na ziemi dla każdego, kto ceni sobie kobiece wdzięki. Prócz tradycjnych pokazów oraz możliwości, najlepsze lokale mają swoje asy w rękawie. Poświęciliśmy trochę czasu na wyszukanie wśród nich perełek i oto, co znaleźliśmy:

  • Darmowe taxi, które z pięknymi dziewczynami na pokładzie przywiezie nas do lokalu, a na koniec odwiezie do domu.
  • Innowacyjne pokazy oraz usługi, jak, na przykład: taniec lesbijek, kąpiel z tancerką w jacuzzi, masaż wykonywany przez piękną dziewczynę, scena, w której striptizerka wciela się w wybraną z listy postać i wiele, wiele innych…

Czy warto dać szansę klubom gogo? Uznamy, że tego pytania nie było.

Warszawskie kluby gogo na nowo definiują pojęcie gorącej atmosfery. Sam zobacz