Dzielnicowy z Komisariatu II Policji w Częstochowie sierż. szt. Norbert Błachowicz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i od dzisiaj będzie przyjmował mieszkańców Dźbowa w nowym punkcie konsultacyjnym. W ramach akcji "Dzielnicowy Bliżej Nas" interesanci będą mogli skorzystać z porad policjanta w każdą środę w godzinach 10:00 - 12:00. Serdecznie zapraszamy.

Dzielnicowy z komisariatu II w Częstochowie sierż. szt. Norbert Błachowicz nawiązał współpracę z Dzielnicowym Ośrodkiem Społeczności Lokalnej Dźbów, dzięki której w każdą środę będzie mógł przyjmować interesantów w lokalu przy ul. Rydla 4 w Częstochowie. Policjant będzie czekał na mieszkańców w godzinach 10:00 - 12:00. Konsultacje społeczne to okazja do uzyskania porady w trudnej sprawie. Zachęcamy do skorzystania z tej formy spotkania z dzielnicowym.

  • dzielnicowy w mundurze siedzący za biurkiem
  • dzielnicowy w mundurze siedzący za biurkiem

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.