Policjanci z Blachowni zatrzymali 20-latka podejrzanego o włamanie. Jak ustalili śledczy, mężczyzna dostał się do pomieszczeń gospodarczych i ukradł elektronarzędzia warte 10 tys. zł. Zatrzymany usłyszał już zarzut, a jego łupy wrócą niebawem do właściciela. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet 10 lat wiezienia.

W sobotę rano oficer dyżurny z Blachowni otrzymał zgłoszenie włamania do budynku gospodarczego. Jak ustalili śledczy, sprawca wypchnął drewnianą płytę i dostał się do wnętrza budynku, skąd ukradł elektronarzędzia, których wartość oszacowano na 10 tys. zł.

Śledczy jeszcze tego samego dnia dotarli do podejrzanego i odzyskali łupy. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje prokurator. Elektronarzędzia wrócą natomiast wkrótce do właściciela.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.