W sali sesyjnej Urzędu Miasta podsumowano IV edycję projektu, poświęconego edukacji zawodowej „Szkoła – Praca – Przyszłość”. Uczestniczyło w nim blisko 800 uczniów częstochowskich podstawówek.

Podczas spotkania podsumowano konkursy promujące szkolnictwo zawodowe "Mój wymarzony zawód" i „Drugie życie odpadów”. Zebrani dyskutowali również m.in. na temat projektów ekologicznych, realizowanych przez miasto.

Projekt „Szkoła – Praca – Przyszłość” realizowany był przez Zespół Szkół Technicznych przy współpracy Urzędu Miasta Częstochowy i Centrum Informacji Zawodowej. W tym roku w realizację zaangażowały się również Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego, Zespół Szkół Samochodowo–Budowlanych oraz liczne firmy z Częstochowy.

Łącznie w projekcie uczestniczyło 793 uczniów ze szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 8

Szkoła Podstawowa nr 11

Szkoła Podstawowa  nr 12

Szkoła Podstawowa  nr 13

Szkoła Podstawowa nr 14

Szkoła Podstawowa nr 17

Szkoła Podstawowa nr 19

Szkoła Podstawowa nr 24

Szkoła Podstawowa nr 27

Szkoła Podstawowa nr 29

Szkoła Podstawowa nr 31

Szkoła Podstawowa nr 32

Szkoła Podstawowa nr 33

Szkoła Podstawowa nr 34

Szkoła Podstawowa nr 40

Szkoła Podstawowa nr 46

Szkoła Podstawowa nr 47

Szkoła Podstawowa nr 48

Szkoła Podstawowa nr 51


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.