Dowódca Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy SPPP w Częstochowie zapraszają na „X Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach”. Mistrzostwa odbędą się na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zawodnikom życzymy powodzenia w sportowych zmaganiach!

Mistrzostwa odbędą się już jutro (11 maja 2018 r.) na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej o godz. 11.00.

Organizatorem biegu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach jest generał Krzysztof Justyński. Uczestnikami marszobiegu będą natomiast policjanci garnizonu śląskiego, drużyny z oddziałów prewencji policji we Wrocławiu, Opolu, Łodzi i Kielcach, reprezentacje innych służb mundurowych, reprezentacje szkół powiatu częstochowskiego i kłobuckiego oraz osoby cywilne.

Lista startowa jest już zapełniona. Zachęcamy do dopingowania zawodników w ich sportowych zmaganiach.


Wszystkim uczestnikom zawodów życzymy powodzenia!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.