Jak tanio zwiedzić Teneryfę?

Rajska kanaryjska wyspa, którą niezależnie, w jakim miesiącu odwiedzisz, gwarantuje słońce i lato. Należy ona do Hiszpanii, a więc czujesz się tu bezpiecznie, jak w Europie jednak geograficznie położona jest przy Afryce, a więc możesz wrócić ze złotą opalenizną. Wydaje się, że na tak egzotyczne wakacje musisz wydać krocie, nic bardziej mylnego. Wyspę można zwiedzić, mieszcząc się w przystępnym budżecie, trzeba tylko wiedzieć jak. Podpowiada Wam to AtrakcyjnaTeneryfa.pl, na której znajdziesz wiele przydatnych artykułów i poradników dla każdego turysty. Na portalu tym możesz również kupić wszystkie usługi oraz atrakcje dostępne na Teneryfie, a w pakiecie bądź powyżej dwóch osób macie je taniej!

Zacznijmy od początku. Ceny lotów bardzo się różnią w zależności od terminu, daty zakupu i wielu innych czynników. Na portalu AtrakcyjnaTeneryfa.pl przeczytacie jak szukać tanich lotów. Kolejną kwestią jest zakwaterowanie, to już od Was zależy czy wolicie szukać hotelu z all inclusive, czy apartamentu. Przy tej drugiej opcji zalecamy wybranie lokalnej miejscowości, gdzie ceny w restauracjach są o wiele niższe, a dodatkowo możecie zaopatrzyć się w marketach, w których ceny produktów bywają niższe niż w Polsce. Na wspomnianym portalu znajdziecie też gotowe oferty wraz z przelotami i noclegami.

Wybierając formę zwiedzania na miejscu, również możesz zaoszczędzić. Najtańszą formą zwiedzania jest autobus. Są one tutaj bardzo dobrze skomunikowane, planowo działają zgodnie z aplikacją, jednak jeśli chcesz dostać się w dalsze części wysp bądź góry, polecamy wynajem auta. Oczywiście formy zwiedzania można podzielić według uznania. Na zobaczenie “najważniejszych” punktów Teneryfy, czyli wulkan El Teide i piracka wioska Masca w górach polecamy wycieczkę samochodem, bądź dla osób niechcących prowadzić pojazdów wycieczkę fakultatywną. Jeśli zatrzymasz się na południu, miejsca takie jak tutejsze trójmiasto, baseny naturalne, klify Los Gigantes, Barranco de Infierno, parki rozrywki możesz zwiedzić, dojeżdżając autobusem.