Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjanci z ruchu drogowego na co dzień dbają o ład i porządek na drogach miasta i powiatu. Eliminując z ruchu piratów drogowych, zapewniają innym uczestnikom ruchu drogowego bezpieczeństwo, by każdy szczęśliwie dotarł do celu. Policjanci w białych czapkach przede wszystkim starają się nie dopuszczać do tragicznych zdarzeń na drodze, ale hasłem przewodnim każdej służby jest „chronić i pomagać". Dlatego, gdy w piątek przy ulicy Drogowców w Częstochowie do radiowozu podjechała osobówka i kierowca poprosił o pomoc, zareagowali błyskawicznie.

Na fotelu pasażera siedziała ciężarna kobieta, u której rozpoczęła się akcja porodowa. Policjanci włączyli sygnały uprzywilejowania i pomogli jak najszybciej i jak najbezpieczniej dotrzeć na porodówkę w Blachowni.

Po wszystkim Pan Adrian osobiście podziękował policjantom za nieocenioną pomoc. Komendant Miejski Policji w Częstochowie - inspektor Dariusz Atłasik - przygotował paczkę z upominkami dla najmłodszej obywatelki powiatu. Dumny tata zdradził, że jego córka będzie nosić imię Hania.

Haniu! Życzymy Ci szczęśliwego i pełnego przygód dzieciństwa. Rośnij zdrowo!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 45.3 MB)

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 234.75 KB)