Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Kiedy w rodzinie lub u przyjaciół przychodzi na świat dziecko, często chcemy zrobić rodzicom niespodziankę i kupujemy prezenty. Jest to bardzo miły gest, który pokazuje, że jesteśmy zainteresowani tym, co dzieje się u najbliższych nam osób. Jednym z wyjątkowych prezentów, jakie możemy dać, jest fødselsplakat – grafika, na której znajduje się dziecko o wymiarach, jakie osiągnęło po urodzeniu: 1 do 1! A także, wszystkie najważniejsze informacje na temat maluszka.

Prezenty dla maluszków

Odwiedzając maluszka przywiezionego ze szpitala do domu, często kupujemy prezenty praktyczne: śpioszki, grzechotki, grające karuzele przypinane do łóżeczka, sweterki, spodenki, buciki i skarpeteczki, a czasem kosmetyki dla dzieci, pieluszki. To wszystko jest oczywiście potrzebne rodzicom, a takie praktyczne prezenty zawsze są mile widziane. Jednak czasem warto kupić coś, co może nie jest praktyczne, jednak będzie pamiątką przez wiele, wiele lat. Taką rzeczą jest właśnie Fødselsplakat.

Fødselsplakat – wyjątkowy prezent dla rodziców i maluszka

Czym jest Fødselsplakat?

Fødselsplakat to grafika wykonywana dla dziecka, które przyszło na świat. Na Fødselsplakat umieszcza się rysunek noworodka, będący dokładnie w takich rozmiarach, w jakich dziecko zaraz po porodzie. Dodatkowo, na grafice umieszczone są najważniejsze informacje: imię i nazwisko dziecka, data i godzina przyjścia na świat, miejsce urodzenia, długość i waga. Fødselsplakat można samemu umieścić w ramie lub dokonać zakupu razem z ramą gotową do powieszenia. Grafiki te wykonywane są niezwykle starannie, tak, aby przez długi czas mogły stanowić ozdobę domu. Fødselsplakat można dobrać kolorystycznie, albo do wystroju domu, albo kierując się płcią dziecka. Jaka kolorystyka jest popularna? Często zamawiane są grafiki klasyczne, a więc czarny rysunek na białym tle. Jednak, niektórzy zamawiający życzą sobie, aby grafiki miały bardzo wyraziste tło: czarne, złote, niebieskie lub różowe.Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.Zamawianie grafiki jest bardzo proste. Wystarczy tylko wpisać wszystkie dane dziecka i wybrać wzór grafiki – proste prawda?Przychodząc do kogoś z takim prezentem można mieć pewność, że nie tylko taką osobę ucieszymy, ale również bardzo ją zaskoczymy!

Fødselsplakat – pamiątka dla rodziców, a później dla dziecka

Prezent w postaci Fødselsplakat ucieszy nie tylko rodziców dziecka, ale później także samo dziecko. Oczywiście, przez kilka lat, malucha nie będzie interesowało to, jak wyglądał i jaki był duży, kiedyś się urodził. Jednak, im dziecko starsze, kiedy dorasta, samo zakłada rodzinę i myśli o swoim dziecku, lubi wiedzieć, jak to było, kiedy no samo przychodziło na świat. Niektórzy rodzice bardzo odkładnie pamiętają wszystkie cyferki: wagę, długość ciałka etc., jednak, mając większa gromadkę dzieci, jest to czasem utrudnione. Mając Fødselsplakat, nikt nigdy nie zapomni takich szczegółów: wszystkie będą umieszczone na tej pamiątce. Fødselsplakat to piękny i bardzo pożyteczny prezent!

Fødselsplakat w salonie, sypialni lub pokoju dziecka

Fødselsplakat to piękna i ciekawa ozdoba i pamiątka rodzinna, która będzie prezentowała się pięknie w każdym pomieszczeniu. Jeżeli chcesz, aby każdy widział, jak prezentował się maluszek po urodzeniu, jaki był duży i ile ważył, możesz umieścić taką grafikę w miejscu dostępnym dla wszystkich, np. w salonie. Jeżeli uznasz, że jest to bardzo intymna pamiątka, możesz umieścić ją na ściennie w pokoju dziecka, albo w sypialni. Bez względu na miejsce, w jakim będzie wisiała ta grafika, będzie niezwykłą pamiątką rodzinną.

Niektóre prezenty są absolutnie wyjątkowe i właśnie do takich zalicza się Fødselsplakat. Mnogość wzorów i wielkości pozwoli wybrać egzemplarz najbardziej odpowiedni. Z całą pewnością obdarowani będą zachwyceni takim prezentem! Dzieci rosną bardzo szybko, warto więc zachowywać pamiątki …