Śledczy z Częstochowy, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem peugeot skręcając na skrzyżowaniu w lewo, zderzyła się z jadącym z przeciwka motocyklistą. 35-latek poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło około 20.40 w Częstochowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierująca samochodem peugeot 208, skręcając na skrzyżowaniu z ulicą Iłłakowiczówny w lewo, zderzyła się z jadącym z przeciwka motocyklistą. Kierujący yamahą 35-latek poniósł śmierć na miejscu. Jadąca samochodem kobieta była trzeźwa. Śledczy, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają szczegóły tego tragicznego zdarzenia.


Komentarze  

-2 #1 Patrycja 2018-07-26 09:06
Bardzo proszę rodzinę, tragicznie zmarłego motocyklisty o kontakt na adres e-mail: .
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież