W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje” dzielnicowi z komisariatu III w Częstochowie, policyjny przewodnik psa służbowego i jego pupil Rambo, wzięli udział w spotkaniu z dziećmi w Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Praca” w Częstochowie. Mundurowi rozmawiali z maluchami na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w domu, podczas zabaw i na drogach.

Dzisiaj dzielnicowi z komisariatu III w Częstochowie asp. szt. Bartosz Parkitny i asp. Dawid Radecki wygłosili dla dzieci pogadankę o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Mundurowi przekazali najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego wypoczynku oraz prawidłowego poruszania się po drogach. Opowiadali też o swojej pracy i tłumaczyli czym zajmują się dzielnicowi.

St. asp. Marek Ładny, który na co dzień jest przewodnikiem psa policyjnego Rambo przeprowadził natomiast prelekcję o podstawowych zasadach właściwego zachowania się wobec psów, ale także innych zwierząt.

Mundurowy wyjaśnił najmłodszym, co robić w niebezpiecznych sytuacjach, jak prawidłowo postępować z czworonogami, aby nie były agresywne wobec ludzi. Podczas spotkania przeprowadzony został pokaz tresury czworonożnego „funkcjonariusza”.

  • Rambo na spotkaniu z dziećmi
  • Rambo na spotkaniu z dziećmi
  • Rambo na spotkaniu z dziećmi
  • Rambo na spotkaniu z dziećmi
  • Rambo na spotkaniu z dziećmi
  • Rambo na spotkaniu z dziećmi

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.