Wydział Kryminalny KMP w Częstochowie poszukuje świadków wypadku drogowego zaistniałego 17 listopada 2017 roku w miejscowości Rudnik Wielki przy ulicy Słonecznej. Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem ciężarowym najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, który zginął na miejscu.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z częstochowskiej komendy wynika, że kierujący pojazdem marki VOLVO wraz z naczepą KEMPF, jadąc ulicą Słoneczną w kierunku trasy DK1 najechał na leżącego w poprzek drogi mężczyznę, który wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku proszone są o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Częstochowie ul. Popiełuszki 5, pokój nr 116, tel. (34) 369-12-80 lub 369-14-28.

W korespondencji proszę powoływać się na L.dz. KR-RD – 4615/17 GD.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.