Policja Częstochowa: Zaginął 47-letni mieszkaniec Częstochowy
Komisariat III Policji w Częstochowie prowadzi poszukiwania za zaginionym 47-letnim Mariuszem Kępą (Kępa), który ostatni raz widziany był 28 stycznia br. przy ul. Gwiezdnej w Częstochowie. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z policją pod numerem 997 lub 47 858 12 55.
(udostepnione zdjęcie zrobione zostało około 1 miesiąca temu).
Rysopis zaginione****go: około 190 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe, zarost broda i wąsy.
W dniu zaginięciamężczyznaubranybył w: spodnie jeansowe koloru****granatowego, buty zimowe typu trzewiki wiązane, kurtkę zimową koloru bordowego z kapturem, szary sweter.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon47 858 12 55 lubz najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.
Komenda Miejska Policji w Częstochowie, czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/330116,Zaginal-47-letni-mieszkaniec-Czestochowy.html
Autor: krystian