W związku z awarią wodociągu, od 20 kwietnia do odwołania wprowadzona zostaje zmiana tras tych linii w dzielnicy Tysiąclecie – informuje MZDiT.  

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w związku z awarią wodociągu przy przystanku ,,Domy Studenckie” przy ul. Dąbrowskiego od 20 kwietnia, od godz. 15.00, w dzielnicy Tysiąclecie zostaną zmienione trasy linii nr 13, 15, 22 i 25. Zmiany będą obowiązywać do odwołania.

Linie nr 13, 15 i 22 będą w kierunku centrum miasta będą kursować z ul. Dekabrystów przez ul. Szajnowicza-Iwanowa i aleję Jana Pawła II do ul. Dąbrowskiego i dalej bez zmian.

Linia nr 25 z ul. Szajnowicza-Iwanowa w kierunku centrum będzie dalej kursować tą ulicą do alei Jana Pawła II i ul. Dąbrowskiego.

Dla wszystkich tych linii zostaną zawieszone przystanki przy ul. Dąbrowskiego – ,,Domy Studenckie” i ,,Stadion CKS Budowlani”. Dla linii nr 13, 15 i 22 w kierunku centrum obowiązuje przystanek ,,Domy Studenckie” zlokalizowany przy ul. Dekabrystów.

Trasy wszystkich wyżej wymienionych linii w kierunku Kiedrzyna, ul. Kukuczki, ul. Gombrowicza i Wyczerp pozostają bez zmian.

Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach na trasie objazdu.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu przeprasza za utrudnienia.