Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

19 kwietnia, częstochowska Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję pt. ,,Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce - Aspekty prawne, warunki pobytu". Zgłoszenia – do 17 kwietnia.

Spotkanie jest przeznaczone dla przedsiębiorców, przedstawicieli władz samorządowych, instytucji rynku pracy, uczelni wyższych i studentów oraz wszystkich zainteresowanych.

Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. kwestie związane z legalnością pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę, a także praw i obowiązków pracodawców wynikających z Kodeksu Pracy i innych aktów prawnych, konsekwencje z tytułu nieprzestrzegania przepisów.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia, w godz. 10.00-14.00, w siedzibie Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Częstochowie przy al. Niepodległości 20/22, w sali nr 1.02

Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 17 kwietnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku znajduje się harmonogram spotkania oraz karta zgłoszeniowa.
Szczegóły na stronie:
http://wupkatowice.praca.gov.pl/-/6850458-konferencja-na-temat-zatrudniania-cudzoziemcow


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.