Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Trwa  nabór pracodawców zainteresowanych organizacją staży w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Głównym celem projektu „Z nową pracą w lepszą przyszłość”jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób zamieszkałych na terenie Częstochowy i powiatu.

Do pracodawców zainteresowanych przyjęciem uczestników i uczestniczek projektu zostaną skierowani na okres 5 miesięcy stażyści i stażystki - w wymiarze czasu pracy 160 godzin  w miesiącu. Pracodawca nie będzie ponosił kosztów. Stypendium z tytułu odbywania stażu wypłaca realizator projektu, on także pokrywa koszty jego organizacji.Pracodawca otrzyma również refundację dodatku do wynagrodzenia opiekuna lub opiekunki stażu zawodowego.

Projekt "Z nową pracą w lepszą przyszłość" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, dla osi priorytetowej: VII. Regionalny rynek pracy, dla działania: 7.1. Aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu, dla poddziałania: 7.1.2. Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez pracy na obszarach rewitalizowanych – RIT.

Pracodawcy zainteresowani współpracą, w celu złożenia niezbędnego formularza proszeni są o kontakt z realizatorem projektu:

Fundacja Dla Rozwoju

al. Kościuszki 13

42-202 Częstochowa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.fdr.com.pl

tel. 787-682-912


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.