O udział w tym bezpłatnym projekcie – współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej – mogą ubiegać się osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, zainteresowane szkoleniami, kursami oraz stażami u przedsiębiorców.

Głównym celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia w Częstochowie i powiecie częstochowskim. Dla uczestniczek i uczestników przewidziano m.in. szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, kursy IT, szkolenia przygotowujące do egzaminów certyfikowanych, treningi asertywności oraz aktywnego poszukiwania pracy, warsztaty, staże zawodowe.

Z projektu mogą skorzystać osoby zamieszkałe w Częstochowie oraz w powiecie częstochowskim. Udział jest bezpłatny.

Projekt „Z nową pracą w lepszą przyszłość” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.  

Regulamin rekrutacji oraz niezbędne dokumenty znajdują się na stronie http://www.fe.czestochowa.pl/page/5833,rekrutacja.html

Dokumenty należy składać niezwłocznie w siedzibie realizatora projektu – Fundacji Dla Rozwoju, przy ul. Kościuszki 13, tel. kontaktowy 787 682 912, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mb

poniżej: ulotki promujące projekt
 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.