Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Najpierw napisały listy, potem ich marzenia się spełniły. Trzydzieścioro dzieci z zasobów komunalnych otrzymało paczki od św. Mikołaja. Organizatorem imprezy mikołajkowej, przygotowanej we współpracy z Zespołem Szkół Plastycznych, był Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS w Częstochowie.

ZGM TBS w Częstochowie tak jak każdego roku postanowił spełnić marzenia dzieci. Prezenty dla trzydzieściorga młodych mieszkańców zasobów komunalnych kupili pracownicy miejskiej spółki.

- To wspaniale móc spełnić choć jedno życzenie dziecka. Taki prezent sprawia, że maluch znów się uśmiecha – mówi Paweł Konieczny, prezes ZGM TBS w Częstochowie.

Mikołajkowe prezenty zostały przekazane podczas imprezy, która - dzięki uprzejmości dyrektor ZSP Anny Maciejowskiej - odbyła się w sali audytoryjnej Zespołu Szkół Plastycznych. Na scenie zaprezentowali się młodzi plastycy, zaś kulminacyjnym punktem było wręczenie wymarzonych paczek. Gościem specjalnym był prezydent Krzysztof Matyjaszczyk, który wszystkim maluchom złożył świąteczne życzenia.

Krótką relację z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj:

AW, ZGM TBS