Do 28 lutego trwa nabór chętnych do współtworzenia tegorocznej edycji tej wielkiej, bardzo popularnej i mającej już kilkunastoletnią tradycję imprezy kulturalnej, organizowanej przez OPK ,,Gaude Mater.”  

Poszukiwane są osoby chcące przeżyć kulturalną przygodę i lubiące współpracę w grupie. Wolontariat w czasie Nocy Kulturalnej jest też dobrym pomysłem na wzbogacenie swojego CV o udokumentowany udział w organizacji dużego, miejskiego przedsięwzięcia.   

Wolontariuszkom i wolontariuszom Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” oferuje cykl spotkań warsztatowo-szkoleniowych, możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu animacji społeczno-kulturalnej, przyjazną atmosferę, a także zaświadczenie o wolontariacie.
 
Zgłoszenia można przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w sekretariacie OPK „Gaude Mater” przy ul. Dąbrowskiego 1 w godz. 8.00-16.00 do 28 lutego. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, wiek oraz numer kontaktowy.

Bieżące informacje o wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek oraz przygotowaniach do tegorocznego wydania Nocy Kulturalnej dostępne są na stronie http://gaudemater.pl

mb