Pierwsze w nowym roku spotkanie organizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie odbędzie się w czwartek, 4 stycznia. Tematem będą zmiany w ochronie danych osobowych w 2018 roku.  

Prelegentem będzie Mariusz Włoga, administrator bezpieczeństwa informacji w Urzędzie Miasta Częstochowy. Spotkanie poświęcone będzie zmianom w rozporządzeniu o ochronie danych osobowych (RODO) w 2018 roku, a co za tym idzie – nowym obowiązkom pracodawców.

W spotkaniu weźmie udział prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

,,Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się 4 stycznia w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Początek o godz. 8.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu powinny do 3 stycznia zarejestrować się za pomocą formularza na stronie http://www.arr.czestochowa.pl (zakładka ,,Śniadania z przedsiębiorcami”).   
    
Wszelkie pytania można kierować mejlem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer (34) 360 56 88.