Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

5 kwietnia, w Parku Przemysłowo -Technologicznym odbędzie się kolejne ,,Śniadanie z Przedsiębiorcami". Podczas spotkania, prowadzone będą warsztaty antydyskryminacyjne. 

Uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się, co daje zarządzanie różnorodnością w przedsiębiorstwie, jakie są mechanizmy tworzenia stereotypów i uprzedzeń oraz jak skutecznie przeciwdziałać dyskryminacji i mobbingowi.

Warsztaty poprowadzi Agata Wierny, pełnomocniczka Prezydenta Miasta ds. równych szans, Rzeczniczka Praw Pracowników.

W spotkaniu weźmie udział prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

,,Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się 5 kwietnia w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Początek ogodz. 8.30.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, powinny do 4 kwietnia zarejestrować się za pomocą formularza na stronie http://www.arr.czestochowa.pl (zakładka ,,Śniadania z przedsiębiorcami”).   
    
Wszelkie pytania można kierować mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer (34) 360 56 88.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.