Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie ogłosił przetarg na budowę oświetlenia przy ulicy Busolowej (dzielnica Gnaszyn-Kawodrza). Ma powstać do końca lipca.   

Prace obejmą m.in. budowę linii kablowej, 50 cylindryczno-stożkowych stalowych słupów oświetlenia ulicznego o wys. 6 metrów wkopywanych w ziemię, montaż 50 opraw oświetlenia ulicznego ze źródłem światła LED, budowę szafki oświetlenia ulicznego oraz skrzynki podziałowej.

Oferty można składać do 3 kwietnia w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu (ul. Popiełuszki 4/6). Inwestycja powinna być zrealizowana do końca lipca.

Szczegóły specyfikacji przetargowej znajdują się na stronie MZDiT:
http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/2944-budowa-oswietlenia-drogowego-ulicy-busolowej-w-czestochowie


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież