Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Miasto ogłosiło przetarg na budowę kolejnych odcinków kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami przy ulicach Suwalskiej i Bajecznej. Prace mają się zakończyć do końca sierpnia.

Inwestycja w ul. Suwalskiej (dzielnica Lisiniec) dotyczy wykonania odcinka kanalizacji o długości ok. 75 metrów i dwóch przyłączy kanalizacji sanitarnej z rur PCV.

Natomiast w ulicy Bajecznej (dzielnica Gnaszyn-Kawodrza) zostanie zbudowany odcinek kanalizacji o długości ponad 182 m. W ramach prac ma zostać zainstalowanych  także 7 przyłączy kanalizacji sanitarnej w granicy pasa drogowego (ok. 26 m).

Oferty w przetargu można składać do 20 marca w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej.

Szczegółowe informacje na temat przetargu są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: https://bip.czestochowa.pl/przetarg/1157345/iz-271-15-2018.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.