Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Inwestycja na Ostatnim Groszu – wpisująca się w program „Lepsza Komunikacja w Częstochowie” – ruszyła w styczniu. Zamknie się kosztem ponad 500 tys. zł.

Po rozbiórce istniejącej nawierzchni oraz krawężnika zostaną wykonane roboty ziemne pod parking – podłoże zostanie wyprofilowane i zagęszczone. Po stronie zachodniej wykonane zostaną chodniki na odcinku od wiaduktu przy alei Wojska Polskiego w kierunku stacji benzynowej. Zbudowane zostaną miejsca postojowe, ułożony będzie nowy krawężnik, pojawi się też nowa rabatka. Długość remontowanego odcinka to 460 metrów.

Planowane zakończenie prac to 30 czerwca tego roku. Roboty wykona wyłoniona w przetargu firma ,,Budomax” z Jaskrowa.

na podst. informacji z MZDiT, mb

 


Komentarze  
0 #1 Aneta 2018-03-30 23:11
Przebudowa ruszyła w styczniu???? Jakoś nie widzę, żeby się coś działo. Podane informacje trochę mijają się z prawdą. Więc lepiej pisać prawdę, albo wcale nie pisać
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.