Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Fundusze europejskie przeznaczane na szkolenia, badania i wdrażanie innowacji były tematem marcowego „Śniadania z Przedsiębiorcami”.

O szczegółach dotyczących pozyskania dodatkowych środków na kursy, szkolenia, usługo doradcze oraz dotacji na badania przemysłowe, prace rozwojowe i wdrażanie innowacji mówili Magdalena Kręciwilk - specjalista ds. funduszy europejskich w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Częstochowie oraz Jerzy Ostrowski - animator w Centrum Usług Rozwojowych w woj. Śląskim ARR w Częstochowie S.A.

Częstochowskim przedsiębiorcom, biorącym udział w spotkaniu, przedstawiono także ofertę Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, działającego w ramach Regionalnego Program Operacyjny Województwa Śląskiego 2014-2020 oraz inne możliwości finansowania rozwoju działalności gospodarczej.

Spotkanie w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym 1 marca zorganizowała jak zawsze Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie. Uczestniczył w nim także prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.