Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Dobrej Piosenki, organizowanym w ramach 11. Festiwalu im. Kaliny Jędrusik. Zgłoszenia można nadsyłać do 16 marca.

Celem tej edycji konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego Wojciecha Młynarskiego, utalentowanych wokalistów oraz nowych, dobrych piosenek.

Konkurs jest adresowany do wszystkich wokalistów przed debiutem płytowym, bez względu na wiek. Każdy uczestnik będzie miał za zadanie zaprezentować dwie piosenki z których jedna musi pochodzić z repertuaru Wojciecha Młynarskiego, a druga z repertuaru innego wykonawcy, może być też nowa (mile widziane piosenki Kaliny Jędrusik).

Demo (piosenki zgłoszone do konkursu, nagrane na płycie CD) należy wysłać na adres: Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”, ul. Dąbrowskiego 1, 42-200 Częstochowa, z dopiskiem „Festiwal im. Kaliny Jędrusik”, do 16 marca.

Do płyty należy dołączyć podpisaną kartę zgłoszeniową.
Osoby zakwalifikowane, zostaną powiadomione do 26 marca.

Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody:
I nagroda – Grand Prix w wysokości 3000 zł brutto
II nagroda -  2000 zł brutto
III nagroda - 1000 zł brutto

Zdobywca Grand Prix ma prawo do  recitalu w kolejnej edycji festiwalu.
Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne w załączniku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.