"Jak radzić sobie z niepełnosprawnością dziecka" to temat VI już Forum dla Rodziców i Nauczycieli, które odbędzie się 20 marca w sali sesyjnej Urzędu Miasta.

W programie m.in. wykłady o wczesnym wykryciu zagrożenia niepełnosprawnością, o diagnozie i terapii osób z dysfunkcją narządu słuchu, metodach alternatywnej komunikacji, terapii biofeedback. Szczegóły poniżej i w załączniku.

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do 15 marca.

Kontakt: tel. 34 362 30 33, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa plastyczno-fotograficzna ZSS nr 28, ZSS nr 45, MP nr 31, MP nr 43, MP nr 35, ZSzS 23, SOSzW nr 1, SOSzW nr 5.

Organizatorami VI Forum dla Rodziców i Nauczycieli dzieci z niepełnosprawnością są: Urząd Miasta Częstochowy, Zakład Pedagogiki Opiekuńczej i Resocjalizacyjnej AJD, Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 43, Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, a honorowy patronat nad nim objął Prezydent Miasta Częstochowy.

    


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.