Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Oświetlone dekoracje cieszyły oko na pl. Biegańskiego przez dwa miesiące. W tym roku przyniosły Częstochowie pierwsze miejsce w wojewódzkim etapie konkursu ,,Świeć się z Energą”, a drugie w zestawieniu ogólnopolskim.

Teraz świąteczna iluminacja jest demontowana, trwają ostatnie prace na placu Biegańskiego i w III Alei.

Wcześniej usunięto już girlandy i wszystkie elementy podłączone do ulicznego oświetlenia na placu Daszyńskiego i wyłączono kolejne elementy na placu Biegańskiego. W miniony weekend zniknęły wszystkie świąteczne choinki, także ta na ,,Bieganie”.

Świąteczna iluminacja w tym roku wyjątkowo przypadła do gustu częstochowiankom i częstochowianom, a także odwiedzającym miasto. Świadczą o tym wysokie lokaty, jakie Częstochowa zdobyła w rankingu najlepiej oświetlonych miast „Świeć się z Energą”. W etapie wojewódzkim nasze miasto zwyciężyło, a w zestawieniu ogólnopolskim zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce.

Kolejna świąteczna iluminacja już za niespełna rok. Mamy nadzieję, że ona także zdobędzie sympatię i na długie tygodnie stworzy w naszym mieście wyjątkową, ciepłą atmosferę.

mb


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.