Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

W marcu, na zaproszenie Konsulatu Republiki Chorwacji w Krakowie, organizowany jest wyjazd studyjny Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz przedstawicieli izb gospodarczych do Zagrzebia. W wizycie mogą uczestniczyć zainteresowani przedsiębiorcy.

Wyjazd do stolicy Chorwacji odbędzie się w dniach 19-20 marca. Cel przedsięwzięcia to możliwość nawiązania współpracy oraz przedstawienie polskim przedsiębiorstwom możliwości i inicjatyw biznesowych w Chorwacji. W ramach wizyty planowane jest spotkanie z rządową Agencją Inwestycji oraz z Chorwackim Stowarzyszeniem Pracodawców. Bezpośredni kontakt między organizacjami biznesowymi obu krajów będzie służył uzyskaniu informacji na temat potencjalnych barier i zachęt w prowadzeniu biznesu w Polsce i Chorwacji.

Zainteresowani wyjazdem (uczestnik lub grupa uczestników) powinni przesłać potwierdzenie uczestnictwa bezpośrednio na adres konsulatu Republiki Chorwacji w Krakowie;
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 marca, podając imię i nazwisko, nr dowodu osobistego lub paszportu, nazwę firmy, miejsce zamieszkania.

Lista uczestników zostanie wysłana do Agencji Inwestycji i do Chorwackiego Stowarzyszenia Pracodawców 6 marca.

Uczestnik pokrywa koszty we własnym zakresie.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe studyjnym:
Przewidywane koszty przelot samolotem w obie strony: około 720,- złotych.
Koszt zakwaterowania w centrum Zagrzebia w przykładowym hotelu:
hotel 4 gwiazdkowy „Laguna”, ul. Kranjčevićeva 29 w Zagrzebiu, pokój około 340,-zł.
hotel 3 gwiazdkowy „Gardena”, ul. Valentina Vodnika 13 w Zagrzebiu, pokój około 260,-zł
Razem przewidywany koszt pobytu jednej osoby około 1300,-zł.

Więcej informacji:

Konsulat Republiki Chorwacji w Krakowie
30-898 Kraków, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 36

www.konsulat.chorwacja.krakow.pl
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel/fax: +48 12 290 65 10
tel. kom. +48 602 366 220