Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Już 14 kwietnia uczniowie i ich rodzice będą mogli skorzystać w Częstochowie z porad doradców zawodowych i pośredników pracy. Dyżury konsultantów odbędą  w Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy al. Niepodległości.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizują 13 i 14  kwietnia II Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego.
Włączając się w to przedsięwzięcie, częstochowska Filia Wojewódzkiego Urzędu  Pracy  w Katowicach we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Powiatowym Urzędem Pracy oraz Centrum Informacji Zawodowej, zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz rodziców na bezpłatne konsultacje w zakresie planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej przez młodzież.

Dyżury konsultantów – doradców zawodowych i pośredników pracy odbędą się w sobotę, 14 kwietnia, od godz. 9.00 do 12.00, w budynku przy al. Niepodległości 20/22.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.