Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa


 
Pod przewodnictwem starosty częstochowskiego Krzysztofa Smeli odbyło się wczoraj (14 grudnia br.) wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Częstochowskim oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, poświęcone stanowi przygotowania powiatowych służb, inspekcji i straży do zapewnienia bezpieczeństwa w okresie zimowym.


Do udziału w spotkaniu mającym miejsce w siedzibie częstochowskiego starostwa zaproszono szefów Państwowej Straży Pożarnej, Policji,  Powiatowego Zarządu Dróg,  Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego. Mówiono m.in. o działaniach podejmowanych przez ww. instytucje  w celu zapewnienia bezpieczeństwa komunikacyjnego, pożarowego, sanitarnego, budowlanego, a także o możliwościach udzielania pomocy osobom bezdomnym. Dużo miejsca poświęcono także omówieniu działań prowadzonych w ramach akcji „Nie dla czadu”.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.