Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

W ręce policjantów z komisariatu IV w Częstochowie wpadło dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sklepową. Ich łupem padły elektronarzędzia o wartości przeszło 700 zł. Zostali ujęci przez pracownika ochrony. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje prokurator.

W piątek wieczorem oficer dyżurny z komisariatu IV otrzymał zgłoszenie ujęcia w jednym z częstochowskich sklepów samoobsługowych dwóch sprawców kradzieży. Patrol, który przyjechał na miejsce ustalił, że 28-latek i 40-latek chcieli wynieść bez płacenia poza linię kas elektronarzędzia warte ponad 700 zł. Mężczyźni zostali zatrzymani, a towar wrócił na półki. W sobotę usłyszeli zarzuty kradzieży, zagrożonej karą do 5 lat pozbawienia wolności. Szczegóły sprawy wyjaśniają kryminalni z komisariatu IV.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.