Policjanci z komisariatu I w Częstochowie zatrzymali 38-latka, podejrzanego o uprawę, wytwarzanie i posiadanie narkotyków. Jak ustalili śledczy mężczyzna urządził uprawę konopi indyjskich w mieszkaniu w bloku w centrum miasta. Śledczy zabezpieczyli u niego kilka krzewów i 25 porcji marihuany. „Plantator” usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Wczoraj przed południem, kryminalni z komisariatu I w Częstochowie natrafili na trop 38-latka, który miał uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się. Z ich ustaleń wynika, że podejrzany o ten proceder ustawił w pokoju specjalną szafę z oświetleniem i wentylacją. W środku znajdowało się kilka krzaków konopi indyjskich. Mundurowi zabezpieczyli też zielony susz roślinny. Wykonane testy wykazały, że to marihuana. Zatrzymany 38-latek usłyszał zarzuty jeszcze tego samego dnia. Jest podejrzany o uprawę, posiadanie i wytwarzanie narkotyków. Śledczy ustalają szczegóły sprawy.

  • „Blokowa” plantacja konopi
  • „Blokowa” plantacja konopi
  • „Blokowa” plantacja konopi
Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież