Częstochowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie mienia. Z ustaleń śledczych wynika, że 31-latek i jego o rok starszy kolega pomalowali farbą w sprayu 5 bram garażowych należących do jednej ze spółdzielni mieszkaniowych. Wartość strat została oszacowana na 1,5 tys. zł. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

Policyjni wywiadowcy z częstochowskiego wydziału do spraw zwalczania przestępczości przeciwko mieniu, patrolując kilka dni temu częstochowską dzielnicę Parkitka, zauważyli dwóch młodych mężczyzn malujących farbą w sprayu bramy garażowe przy jednym z bloków. Wandale zostali zatrzymani. Obaj to mieszkańcy Częstochowy. Badanie wykazało, że byli nietrzeźwi. Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia na szkodę jednej ze spółdzielni mieszkaniowych. Wartość strat została oszacowana na 1,5 tys. zł. O dalszym losie podejrzanych zadecyduje teraz prokurator i sąd.


Komentarze  
0 #1 michal 2018-05-19 23:37
Miskia
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.