Policjanci z częstochowskiej jedynki zatrzymali 20-latka, podejrzanego o posiadanie marihuany. Stróże prawa znaleźli w zajmowanych przez niego pomieszczeniach przeszło 200 gramów zielonego suszu. Śledczy ustalili również, że zatrzymany częstochowianin jest sprawcą kradzieży artykułów dokonywanych w różnych sklepach na terenie Częstochowy.

W dniu wczorajszym oficer miasta ostrzymał zgłoszenie,że w jednej z częstochowskich drogerii doszło do kradzieży kosmetyków. Policjanci z Komisariatu Policji I w Częstochowie podjęli natychmiastowe czynności zmierzające do ustalenia sprawców. Jadąc ulicą napotkali mężczyznę, którego rozpoznali po wyglądzie i ubiorze. Stróże prawa znaleźli w zajmowanych przez niego pomieszczeniach kilkanaście woreczków foliowych w któych znajdowało się przeszło 200 gramów zielonego suszu. Ponadto śledczy ustalili, że 20-latek podejrzany jest o dokonanie szeregu kradzieży artykułów kosmetycznych i alkoholowych. Kradzieży dokonywał w różnych sklepach na terenie Częstochowy. Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz kradzieży. Teraz odpowie przed prokuratorem i sądem.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.