Dowódca Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy SPP w Częstochowie organizują „X Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach”. Mistrzostwa odbędą się na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału w sportowych zmaganiach!

Mistrzostwa odbędą się na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej w dniu 11 maja 2018 r., o godz. 11.00. Patronat honorowy nad sportowymi zmaganiami biegaczy objął Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński oraz Prezydent Miasta Częstochowy. Uczestnikami marszobiegu będą policjanci garnizonu śląskiego, drużyny z oddziałów prewencji policji we Wrocławiu, Opolu, Łodzi i Kielcach, reprezentacje służb mundurowych, reprezentacje szkół powiatu częstochowskiego i kłobuckiego oraz osoby cywilne. Wszystkich chętnych, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zachęcamy do przesłania zgłoszenia na adres:

http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/591/x-marszobiegu-prewencji-policji-o-puchar-komendanta-wojewodzkiego-policji-w-katowicach-czestochowa-2018.html


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.