Częstochowscy policjanci poszukują 64-letniego mieszkańca Częstochowy. Marek Kaczmarzyk wyszedł z domu do pracy 13 listopada i dotychczas nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Nie pojawił się też w pracy. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 64-letni mężczyzna wyszedł do pracy 13 listopada 2017 r. (poniedziałek) ok. 17.00. Nie dotarł jednak do pracy i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, znajomymi, ani współpracownikami. Nie wziął też ze sobą telefonu komórkowego. Ostatni raz był najprawdopodobniej widziany na stacji paliw przy ul. św. Barbary w Częstochowie 14 listopada 2017 r. ok. 1.00, gdzie kupował kawę, wodę mineralną i papierosy. Mężczyzna może poruszać się samochodem ford focus combi koloru srebrnego (auto ma charakterystyczne tablice rejestracyjne starego typu – czarne, rozpoczynające się od liter CEX).

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga 140 kg, krępej budowy ciała, włosy krótkie, siwe.

Ubiór zaginionego: ciemna kurtka za pas, ciemne dresowe spodnie i buty.

Cechy charakterystyczne: może chodzić o lasce.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.