Częstochowscy policjanci poszukują 23-letniego mieszkańca Częstochowy. Dariusz Drabek wyszedł z domu 3 kwietnia 2018 roku i dotychczas nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 23-letni mężczyzna wyszedł z domu 3 kwietnia 2018 r. (wtorek) ok. 18.00. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, znajomymi, ani bliskimi.

Rysopis zaginionego: wzrost 190 cm, waga ok. 65 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, lekki zarost na twarzy.

Ubiór zaginionego: bluza z kapturem w kolorze rudym, może mieć przy sobie czarną torbę podróżną.

Cechy charakterystyczne: brak uzębienia górnego - dwóch jedynek - widoczny jeden metalowy implant.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie oraz Komisariatem VI Policji w Częstochowie - telefon (34) 369 12 55, (34) 369 16 11 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.