Policjanci z komisariatu IV w Częstochowie zatrzymali 46-latka podejrzanego o grożenie przy użyciu noża kontrolerowi biletów autobusowych. W chwili zatrzymania agresor miał w organizmie przeszło 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut, a prokurator objął go policyjnym dozorem.

W niedzielę wieczorem oficer dyżurny z komisariatu IV otrzymał zgłoszenie interwencji w autobusie przy ulicy Krakowskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że 46-latek stał się agresywny, gdy podczas kontroli okazało się, że nie ma biletu. Mężczyzna miał wtedy wyciągnąć nóż i grozić nim pracownikowi przedsiębiorstwa komunikacyjnego. Na szczęście zatrzymany nikomu nie zrobił krzywdy, został obezwładniony i przekazany w ręce mundurowych. Badanie wykazało w jego organizmie przeszło 2 promile alkoholu. Trzeźwiał w policyjnej celi, a wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Południe, gdzie usłyszał zarzut gróźb przy użyciu noża. Prokurator zadecydował też o objęciu go dozorem.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.