Policjanci z komisariatu II w Częstochowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zdemolowanie samochodu swojej znajomej. W aucie wybite zostały szyby oraz wgniecione liczne elementy karoserii. Wartość strat oszacowano na blisko 4 tys. zł. Jak ustali śledczy, sprawcy użyli do tego aktu wandalizmu szczotki do zamiatania podłogi i łopaty.

W środę wieczorem oficer dyżurny z komisariatu II w Częstochowie otrzymał zgłoszenie zdemolowania samochodu. Jak ustalili śledczy, w aucie wybite zostały szyby oraz powstały liczne wgniecenia karoserii. Na miejscu policjanci zabezpieczyli szczotkę do zamiatania podłogi i łopatę, które najprawdopodobniej posłużyły do tego aktu wandalizmu. Wartość strat została wstępnie oszacowana na około 4 tys. zł. Kryminalni jeszcze tego samego dnia dotarli do podejrzanych. Okazało się, że to znajomi pokrzywdzonej. 32-latek i 37-latek zostali zatrzymani. Wczoraj usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Śledczy wyjaśniają szczegóły i okoliczności sprawy. O dalszym losie podejrzanych zadecyduje teraz prokurator i sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.