Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Śledczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z częstochowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie wyłudzenia kredytu w banku. Aby zdobyć 50 tys. zł, 24-latek posłużył się podrobioną dokumentacją. Teraz o dalszym losie zatrzymanego zdecyduje prokurator.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zdobyli kilka dni temu informację o 24-latku, który w jednym z częstochowskich banków będzie próbował sfinalizować procedurę uzyskania 50 tys. złotych kredytu, posługując się przy tym podrobionymi dokumentami. Śledczy natychmiast zajęli się sprawdzaniem tej informacji.

Policjanci zatrzymali 24-latka, gdy tylko pojawił się w banku. Złożone przez niego dokumenty zostały zabezpieczone i zweryfikowane. Okazało się, że były fałszywe. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Śledczy, wspólnie z prokuratorem, ustalają teraz wszystkie szczegóły sprawy.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.