Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjantki z częstochowskiej komendy odwiedziły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lelowie. W czasie spotkania uczyły, jak należy prawidłowo przechodzić przez jezdnię, którą stroną drogi się poruszać, gdy nie ma chodnika i dlaczego tak ważne jest, aby nosić odblaski. Wszyscy obejrzeli też film edukacyjny i złożyli uroczystą obietnicę, że będą przestrzegać zasad ruchu drogowego. Gościem specjalnym prelekcji był Sznupek - maskotka śląskiej policji.

St. sierż. Ewelina Grabowska – dzielnicowa z komisariatu w Koniecpolu i st. sierż. Beata Witos z wydziału ruchu drogowego częstochowskiej komendy odwiedziły przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej w Lelowie. W czasie wizyty policjantki w łatwy i przystępny sposób uczyły dzieci, jak należy się zachowywać na drodze, aby być bezpiecznym. Przekazana wiedza teoretyczna była sprawdzana w praktyce, poprzez ćwiczenia i pokazy. Maluchy wykazały się ogromną wiedzą i chętnie odpowiadały na zadawane przez policjantki pytania. Wszyscy obejrzeli też film edukacyjny o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Na koniec na salę weszła maskotka śląskiej policji – Sznupek, z którym wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

  • Prelekcja w Lelowie.
  • Prelekcja w Lelowie.
  • Prelekcja w Lelowie.
  • Prelekcja w Lelowie.
  • Prelekcja w Lelowie.
  • Prelekcja w Lelowie.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.