Przedstawiciele kierownictwa częstochowskiej jednostki, na czele z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie podinsp. Mariuszem Strzeleckim, zapalili znicz na grobie st. post. Tomasza Trejty, który blisko cztery lata temu zginął w wypadku samochodowym podczas służby prowadząc radiowóz. Policjanci uczcili jego pamięć minutą ciszy.

Dzień Wszystkich Świętych dla środowiska policyjnego to szczególna okazja by oddać hołd policjantom poległym na służbie. Dzisiaj znicz na grobie tragicznie zmarłego st. post. Tomasza Trejty zapalili Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie podinsp. Mariusz Strzelecki, Komendant Komisariatu Policji w Kłomnicach kom. Przemysław Mazurkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego st. asp. Sebastian Tyras.

St. post. Tomasz Trejta zginął w wypadku drogowym, do którego doszło na służbie, w dniu 21 listopada 2013 r. w miejscowości Grabowa.

  • Policjanci zapalili znicz na grobie st. post. Tomasza Trejty.
  • Policjanci zapalili znicz na grobie st. post. Tomasza Trejty.
  • Policjanci zapalili znicz na grobie st. post. Tomasza Trejty.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.