Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 32-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowane do wprowadzenia ich do obrotu. Śledczy zabezpieczyli łącznie przeszło 200 gramów zabronionych substancji. Sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt.

W piątek rano policjanci z częstochowskiego referatu zwalczającego przestępczość narkotykową pojechali do jednego z mieszkań w Częstochowie, gdzie miały znajdować się spore ilości narkotyków. Podczas przeszukania śledczy zabezpieczyli przeszło 200 gramów różnych substancji. Wstępne testy wykonane przez mundurowych wykazały, że są wśród nich marihuana, metamfetamina i tabletki ecstasy. Podejrzany o ich posiadanie i przygotowanie do wprowadzenia na rynek 32-latek został zatrzymany. Po przesłuchaniu w Prokuraturze Rejonowej Częstochowa - Południe został doprowadzony do sądu. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.