Częstochowscy policjanci, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w Zawadzie koło Kłomnic. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem BMW prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze gruntowej, utracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. Kierowca oraz pasażer pojazdu ponieśli śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed 6.00 w miejscowości Zawada koło Kłomnic. Ze wstępnych ustaleń policjantów z częstochowskiej drogówki wynika, że kierujący BMW prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze gruntowej, utracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. W wyniku zdarzenia dwóch mieszkańców gminy Kłomnice w wieku 22 i 23 lat  poniesło śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, prokurator oraz inne służby. Teraz śledczy będą ustalać szczegółowe okoliczności i przyczyny do tego tragicznego zdarzenia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.