Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Częstochowski Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzi postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 10 grudnia 2017 roku w centrum Częstochowy. Z ustaleń śledczych wynika, że trzech mężczyzn zaatakowało i okradło pracownicę jednego lokali. Poszukujemy sprawców oraz świadków zdarzenia.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu wynika, że 10 grudnia 2017 r. ok. 22.20 trzech mężczyzn weszło do jednego z lokali w centrum Częstochowy. Po kilkunastu minutach sprawcy zaatakowali obecną na miejscu pracownicę, przewróci ją na ziemię i ukradli z torebki pieniądze, po czym uciekli.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach mężczyzn, którzy są podejrzewani o dokonanie rozboju, proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Częstochowie tel. (34) 369 1423/ 1410/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.


Komentarze  
-1 #1 Łukasz szymczyk 2018-03-02 18:38
Jeden z nich to chyba michal radecki z redzin.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.