Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Dzielnicowi z KP I uczestniczyli w spotkaniu z najmłodszymi w świetlicy środowiskowej "Radosny Dom". W ramach akcji "Bezpieczne Ferie" policjanci przypomnieli o bezpiecznym wypoczynku oraz omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie zabaw na śniegu czy lodzie.

Stróże prawa odzwiedzili świetlicę środowiskową "Radosny Dom" mieszczącą się w Częstochowie przy ul. Krasińskiego 11a. Mundurowi uczyli dzieci, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze, przypomnieli także numery alarmowe. Z dziećmi rozmawiano na temat ich bezpieczeństwa w domu, podczas zabaw na podwórku, w kontaktach z obcymi. Najmłodsi z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu. Prelekcja odbyła się w ramach akcji "Bezpieczne Ferie"


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.